درباره ما سامانه آنلاین راهنمایی و رانندگی راننده

شرکت ایده سازان رهگشا (سهامی خاص) با هدف تجمیع نیازهای دارندگان گواهینامه رانندگی اقدام به تهیه ی سامانه آموزش و آزمون آنلاین رانندگی (www.ranande.ir) نموده است.
از جمله خدمات این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

علاوه بر اینکه بزرگترین خدمت این سامانه تجمیع تمام نیازهای متقاضیان یا دارندگان گواهینامه به صورت متمرکز می باشد، برخی دیگر از خدمات سامانه به شرح زیر می باشد:
۱. آموزش الکترونیک آیین نامه راهنمایی و رانندگی به صورت صوتی و تصویری
این شیوه آموزش باعث می شود مطالب به سادگی در ذهن شما نقش بسته و مدت زمان بیشتری در خاطرتان بماند که این امر باعث موفقیت هر چه بیشتر شما در آزمون نهایی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می شود. ضمنا به خاطرسپاری قوانین باعث اجرای هرچه بهتر قوانین و کاهش جریمه های شما می شود.
۲. بیش از ۴۵ آزمون آیین نامه
این آزمون ها در تعیین سطح یادگیری شما داوطلبین عزیز بسیار موثر بوده و شما می توانید قبل از شرکت در آزمون نهایی آیین نامه خود در آزمون های شبیه سازی شده سامانه شرکت نمایید تا موفقیت خود را در آزمون نهایی افزایش دهید.
۳. نکات فنی رانندگی
تفاوت رانندگان حرفه ای و آماتور در شرایط خاص به میزان تجربه آنها بستگی دارد. شما می توانید بسیاری از این نکات و تجربیات را قبل از آن که با آنها مواجه شوید فرا گیرید. هرچه مهارت شما در این خصوص بیشتر باشد احتمال تصادف و ضرر مالی و جانی برای شما کمتر خواهد بود.
۴. نکات فنی خودرو
آگاهی داشتن از برخی نکات فنی خودرو باعث می شود از خودروی خود بهتر نگهداری کنید و کمتر دچار خرابی خودرو شوید و همچنین هزینه های استهلاک خودروی خود را کاهش دهید. در ضمن می توانید در برخی از موارد که خودروی شما به مشکل برخورده است مشکل را به راحتی رفع نمایید.
و بسياري از خدمات ديگر که تمامي نيازهاي شما را در خصوص راننددگي اصولي به طور کامل برآورده مي سازد.