افزایش ۱۵۵۰ دستگاه انواع خودروی تاکتیکی ـ ماموریتی جهت نوسازی ناوگان پلیس

| ۷۱۶
افزایش ۱۵۵۰ دستگاه انواع خودروی تاکتیکی ـ ماموریتی جهت نوسازی ناوگان پلیس

معاون آماد و پشتیبانی ناجا از الحاق تجهیزات جدید به ناوگان ترابری راهور ناجا خبر داد و گفت : با تامین بیش از ۱۵۵۰ دستگاه انواع خودروی تاکتیکی ـ ماموریتی و تعداد قابل‌توجهی موتورسیکلت علاوه بر نوسازی ناوگان این پلیس، شاهد تقویت۱۸درصدی توان تحرک این پلیس هستیم.

به گزارش ایسنا سردار رحمت الله محمدی اظهارکرد: در راستای پشتیبانی بهینه از مأموریت‌های پلیس راهور ناجا، طی دوسال اخیر، موضوع افزایش توان تحرک و ارتقای وضعیت ناوگان ترابری این پلیس در اولویت برنامه‌های معاونت آماد و پشتیبانی ناجا قرار گرفت، به‌گونه‌ای که همزمان با هفته ناجا با حضور فرمانده نیروی انتظامی شاهد برگزاری چهارمین رزمایش ارتقای توان تحرک پلیس راهور ناجا و دومین مرحله الحاق تجهیزات در سال جاری  بودیم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد با آموزش تخصصی نیروها، تجهیزات ارزشمند تامین شده به نحو مطلوب بهره‌برداری شود تا عمر انقلابی آن ها در مجموعه نیروی انتظامی افزایش یابد.

محمدی با اشاره به خودروهای جدید الحاقی به ناوگان ترابری راهور ناجا اظهارکرد: قطعا با تزریق تجهیزات به پلیس راهور، این مجموعه با توان بیشتری به اجرای مسئولیت خود می پردازد و مایه آرامش و اطمینان آحاد مردم، کارکنان و فرماندهان ناجا می‌شود، خصوصاً  با  پیامی که مقام معظم رهبری به مناسبت هفته ناجا  صادر فرمودند، مسئولیت ما در جهت ارتقای عملکرد و رسیدن به اهداف تبیینی، بیشتر شده است و باید در این مسیر تلاش مضاعفی کنیم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجاادامه داد:  این معاونت به‌عنوان رکن پشتیبانی کننده نیروی انتظامی برای تأمین و نگهداری تجهیزات همواره آماده است تا با ابتکار و تدبیر در راستای تجهیز و آمادگی مجموعه گام‌های مؤثری بردارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس محمدی در پایان با بیان اینکه نگهداری از اموال سازمانی باید به یک فرهنگ تبدیل شود، تصریح کرد: این اصل در یگان‌های عملیاتی و اجرایی از اهمیت بیشتری برخوردار است و کارکنان یگان‌ها می‌بایست دقت مضاعفی در خصوص نگهداشت اموال سازمانی بالاخص خودرو داشته باشند تا گام‌های مؤثری برداشته شود.

منبع: ایسنا